Porsche Зелений автосвіт

Porsche Macan наразі не переходить на повну електрику

Macan протягом найближчих трьох років збереже версію з бензиновим двигуном. Повністю електричну модифікацію Porsche планує розробити тільки до 2024 року.

Найпопулярніша в США модель Porsche, кросовер Macan, ще досить довго буде продаватися з традиційним бензиновим двигуном. Різкий перехід на повністю електричну модифікацію є занадто ризикованим, повідомив в інтерв’ю Car and Driver анонімний топ-менеджер компанії.

Рік тому автомобільний світ розбурхала заява Porsche про те, що Macan наступного покоління, запуск якого намічений через пару років, буде повністю електричним. Новина тоді викликала жваву дискусію, і у автовиробника вирішили “знизити градус”.

Porsche Macan дійсно отримає чисто електричну модифікацію, але не раніше 2024 року. EV і бензинові версії, можливо, будуть продаватися паралельно.

Більш зрозумілою є ситуація з дизельними модифікаціями Macan. Вони навряд чи мають майбутнє. Не буде у кросовера і PHEV-версії, бо батарея займає надто багато місця.

У 2019, пише Motor1, компанія Porsche продала в США майже 23 тисячі кросоверів Macan. Фактично, це більше, ніж продажі всіх інших моделей марки, разом узятих.

Залишити коментар

Scroll to top