Новинки

Porsche Macan отримав нову ексклюзивну версію

У Porsche Macan з’явилася нова ексклюзивна продуктивна топ-версія Turbo Exclusive Performance Edition зі збільшеною на 41 к.с. віддачею двигуна в порівнянні зі стандартним Turbo і вартістю від 96 тис. євро.

Додаткові «конячки» обійдуться в додаткові 25,6 тис. євро. Автомобіль оснащений 3,6-літровим двигуном V6 з подвійним турбонаддувом і потужністю, збільшеною до 446 к.с., має 600 Нм крутного моменту і систему постійного повного приводу.

Розгін від 0 до 100 км відбувається за 4,4 секунди, на чотири десятих швидше, ніж Turbo. Максимальна швидкість становить 272 км/год.

Пакет Performance для даної версії є базовим. Це означає зменшений на 15 мм дорожній просвіт, електронно-керовану активну підвіску і систему Sport Chrono, яка контролює запуск автомобіля і забезпечує різні варіанти режимів водіння.

Невеликі зміни були зроблені в екстер’єрі, щоб версія Exclusive Performance Edition відрізнялася від стандартного Turbo. Йдеться про 21-дюймові колісні диски 911 Turbo-esque, червоні смужки уздовж переднього спойлера і заднього фартуха, а також світлодіодні головні фари і задні ліхтарі.

Всередині салон оброблений чорною шкірою з червоною строчкою в тон до червоних ременів безпеки. У підголівнику також помітні червоні «турбо» мотиви. Емблему Exclusive Performance Edition можна побачити на дверних порогах і приладовій панелі.

Модифікація Macan Turbo Exclusive Performance Edition коштуватиме приблизно 96 150 євро, а її європейські поставки стартують у січні 2018 року.

Джерело: Auto Express. Фото – Porsche

На фото: 2017 Porsche Macan Turbo з пакетом Performance

Напишіть відгук

Scroll to top