Porsche Cayenne та Cayenne Coupé стали найпотужнішими SUV на ринку image

Porsche Cayenne та Cayenne Coupé стали найпотужнішими SUV на ринку

Компанія Porsche представила гібридні модифікації Cayenne та Cayenne Coupé. Потужність кросоверів сягає 680 к.с.

Слідом за плагін-гібридною Panamera, компанія Porsche представила нові кросовери Cayenne Turbo S E-Hybrid і Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupé. Потужність силових установок моделей становить біля 680 к.с. Такий показник робить новинки одними з потужніших автомобілів класу SUV на сучасному автомобільному ринку.

На Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid та його купе-версії встановлений 4,0-літровий бензиновий двигун V8 потужністю 550 к.с. Електричний двигун у 136 к.с. інтегрований з восьмиступінчастою коробкою-автоматом Tiptronic S.

Максимальний обертовий момент становить 900 Нм. На прискорення з місця до 100 км/год гідридні кросовери витрачают 3,8 секунди. Максимальна швидкість обмежена відміткою 295 км/год.

Cayenne Turbo S E-Hybrid і Turbo S E-Hybrid Coupé на одній електротязі здатні проїхати до 40 км. Середня витрата пального за стандартом NEDC становить 3,9-3,7 літра на 100 км. Тобто реальний показник більше на 20-30%. Втім, це все одно небагато.

Окрім двох флагманів Turbo S, до плагін-гібридної лінійки також увійшли менш потужні Cayenne E-Hybrid та Cayenne E-Hybrid Coupé з віддачею силової установки 462 к.с.

Електричний мотор у нових гібридних кросоверах розташований між 8-циліндровим двигуном і коробкою Tiptronic S. Силові агрегати зв’язані один з одним через електричну муфту. У повністю електричному режимі автомобіль може розігнатися до 135 км/год.

Для порівняння: останній кросовер BMW X6 M Competition має двигун потужністю 625 к.с. Силовий агрегат топ-Гелендвагена Mercedes-Benz G63 AMG розвиває 585 к.с.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *