Polestar 2 потрапив до ТОП-20 найпопулярніших електрокарів Європи


Шведський преміум-електрокар Polestar 2 не дарма називали потенційним конкурентом Tesla Model 3. За підсумками продажів у жовтні він увірвався до європейського рейтингу самих популярних EV і лише трохи відстав від свого головного конкурента. Втім, цей паритет тимчасовий.

У жовтні 2021 року Polestar 2 придбали 2400 європейців – на 54% більше за показник минулого року. З початку року обсяг продажу електрокара перевищив 13 тисяч за даними JATO.

Tesla Model 3 у жовтні купили 2836 осіб. Не набагато більше, ніж результат Polestar 2. Менш з тим, будемо об’єктивні. З початку року Model 3 у Європі придбали 102 тисячі людей. У вересні американський електрокар взагалі став бестселером не тільки у своєму сегменті, а й на ринку Європи в цілому. А що буде, коли Маск добудує завод у Німеччині?

Разом з тим, не варто применшувати досягнення Polestar. Для Європи з її зростаючою конкуренцією у класі електромобілів увійти до ТОП-20 та демонструвати постійне збільшення продажів – це гарна історія.

Цілком імовірно, що популярність шведському преміум-електрокару додав екологічний бонус. Наприклад, у Німеччині при покупці електрокара вартістю до 40 000 євро клієнти можуть отримати фінансування у розмірі до 6000 євро. Тому Polestar 2 на ринку ФРН коштує від 35930 євро і в результаті стає більш ніж привабливим за ціною.

Залежно від версії, запас автономності становить від 426 до 540 км. Потужність одномоторного варіанту становить 224 л. Плюс преміальне оснащення та оздоблення.

Крім того, покупці мають можливість вибрати набагато потужніший варіант із двома двигунами. Він, звичайно, помітно дорожчий – від 57 400 євро. Але тут віддача силової установки перевищує 400 к.с. Як наслідок, маємо вихід із 5 секунд при розгоні до 100 км/год.

Що стосується електрокарів-лідерів продажів, то в Європі зараз лідирує Renault ZOE. На другому місці – Volkswagen ID.3, а на третьому – найдешевший EV на континенті – Dacia Spring. 45-сильний електрокар, скажімо, у Франції коштує від 17390 євро.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.