Архіви

Polestar 2 має всі шанси відбити клієнтів у Tesla Model 3

Друга модель під новим брендом Polestar представлена офіційно. Повністю електричний ліфтбек Polestar 2 цілком здатний відібрати хліб у Tesla Model 3 з огляду на його ціну.

Досить швидко після прем’єри гібридного купе Polestar 1 шведський автовиробник представив свою другу модель – електричний Polestar 2.

У дочірній компанії автоконцерну Geely запевняють, що ціна нового електрокара становитиме близько 45 тисяч доларів. Щоправда, шведи уточнюють, що така цікава пропозиція буде доступною не відразу, а дещо згодом, коли буде налагоджено масове виробництво Polestar 2.

Поки ж, на старті продажів клієнти зможуть придбати більш дорогі версії за ціною 60-70 тисяч доларів. Проте вони будуть з перших партій, а це, як кажуть, цінується.

Чи варто вже сьогодні турбуватися власникам компанії Tesla, сказати важко. Model 3 б’є всі рекорди продажів електрокарів в США, і поки немає ніяких передумов для погіршення її ринкових позицій.

Що стосується Polestar 2, то його заявлений запас ходу складає 500 км. Потужність двох електромоторів сягає 408 к.с., обертовий момент – 660 Нм. Спурт до сотні – 5 секунд.

2020 Polestar 2

З технічної точки зору Polestar 2 навіть дещо перевершує Tesla Model 3. Імпонує його агресивна спортивна зовнішність.

Polestar 2 позиціонується як масова глобальна модель, і все йде до того, що у нового електрокара дійсно будуть версії по 40 тисяч доларів. Саме тому шанси уклиниться в нішу преміальних електрокарів у новинки цілком реальні.

Напишіть відгук

Scroll to top