Початок виробництва Tesla Cybertruck знов відкладено


Запуск Tesla Cybertruck на заводі Гіга-Техас відбудеться не раніше 2022 року. Пікап пропускає уперед кросовер Model Y.

Попри попередні плани запустити виробництво Tesla Cybertruck у поточному році, клієнтам доведеться зачекати ще декілька місяців. Повнорозмірний електричний пікап надійде у продаж не раніше 2022 року і це погана новина для кількох сотень тисяч його потенційних покупців.

Завод Гіга-Техас або Гігафабрика Техас компанія Tesla будує з липня 2020 року. Підприємство, розташоване неподалік від міста Остін, штат Техас, мають запустити до кінця 2021 року. Саме тут вироблятимуть Cybertruck.

Проте, як пояснив на підсумковій конференції за другий квартал 2021 року представник Tesla, великий електричний пікап почнуть виробляти тільки після того, як запустять кросовер Model Y.

Рішення автовиробника не зволікати з розширенням виробництва Tesla Model Y є цілком обґрунтованим. Кросовер чудово продається у США, випереджаючи за обсягами реалізації не тільки більш дорогі та більш габаритні Tesla Model S та Tesla Model X, але й співрозмірну Tesla Model 3.

Більш того, Model Y чекають і в Європі, в той час як маже 6-метровий Cybertruck, навряд прибуде до Старого світу. Принаймні, у своїй великогабаритній американській специфікації.

Що стосується Tesla Cybertruck, то пікап, незважаючи на свою оригінальність, є доволі суперечливим проектом. І справа не тільки у космічній зовнішності. Наприклад, викликають питання розмір і кутовий профіль Cybertruck. З точки зору безпеки можуть виникнути проблеми, зокрема, для оцінки впливу на пішоходів.

А втім, Cybertruck все ще доступний для попереднього замовлення. Бренд лише оновив свій онлайн-конфігуратор, щоб підтвердити, що пікап надійде у виробництво десь в 2022 році.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.