Peugeot 508 в кузові універсал представлять в жовтні

Peugeot 508 в кузові універсал буде представлений на автосалоні в Парижі у жовтні 2018 року. Про це повідомляє видання Autobild, хоча офіційного підтвердження від автовиробника ще немає.

Нещодавно, в березні, на мотор-шоу в Женеві вдало дебютував ліфтбек Peugeot 508 нового покоління. Він сподобався публіці, і незабаром буде запущений в серію.

Очікується, що універсал Peugeot 508 збереже той ж ефектний екстер’єр та інтер’єр, але стане практичнішим за лифтбек. Багато стилістичних елементів останнього “перекочують” в універсал, зокрема та ж передня панель, однак дах, природно, буде довшим, а задня частина іншою, але не менш стильною.

Можливо, щоб зберегти гарний зовнішній вигляд, доведеться пожертвувати деяким потенційним простором ззаду. У ліфтбеці багажне відділення при піднятих задніх сидіннях має обсяг 487 літрів. В універсалі вантажний простір обіцяє бути більшим.

Що стосується силових агрегатів, вони, швидше за все, не зміняться: ті ж бензинові двигуни на 177 і 22 к.с. і три дизеля потужністю 128, 158 і 176 к.с., що і на поточній версії. Пізніше з’явиться варіант з плагін-гібридною силовою установкою.

На фото: 2019 Peugeot 508

За матеріалами Carscoops

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *