Першому комерційному автомобілю у світі Ford Model TT – 100 років!

Усі чули про Ford Model T – культовий автомобіль, що має історію світового успіху. А про Model TT? Незважаючи на те, що Model TT є менш відомим авто, він також вплинув на історію як попередник сучасного фургону та пікапу, зокрема й на сьогоденний Transit.
Ford Model TT
Ford Model TT

Сьогодні виповнюється 100 років від дня запуску виробництва Model TT. Саме Model TT був першим виготовленим на замовлення 1-тонним фургоном. Власники мали змогу перевстановлювати шасі з вантажною платформою для транспортування будь-якого вантажу – від поштових листів до каністр із пальним.

Хоча запуск виробництва відбувся в США, багато автомобілів було вироблено в Європі (Манчестер, Великобританія).

Фургон Model TT був довшим, більш потужним за Model T і мав кабіну, що вміщувала водія та одного пасажира. Двигун запускався за допомогою пускової рукоятки, що розташовувалася попереду силового агрегату.

Для більш плавної їзди покупці могли обирати сучасні наповнені повітрям задні шини замість коліс з литої гуми. Сьогодні Ford пропонує ряд комерційних автомобілів, які користуються найбільшим попитом у Європі: Transit, Transit Custom, Transit Connect, Transit Courier і пікап Ranger.

Всі ці моделі поставляються до України.

Ганс Шеп (Hans Schep), генеральний директор відділу комерційних автомобілів компанії Ford of Europe:

Це надзвичайно, що в деякій мірі сьогоденні фургони дуже відрізняються від Model TT, але вони якісно відпрацьовують своє завдання так, як і 100 років тому, забезпечуючи гнучкі засоби втримання бізнесу на ходу.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *