Першоквітневий жарт про «кабріолет» Ford F-150 всерйоз схвилював Інтернет

Першоквітневий жарт про «кабріолет» Ford F-150 всерйоз схвилював Інтернет

День сміху та гумору не може залишити осторонь новинні видання. Автомобільні ЗМІ не є винятком.

Американське видання Ford Authority не на жарт розбурхало пошуковик Google, анонсувавши дебют вже до цього Різдва відкритої версії популярного пікапа Ford F-150, тобто кабріолета.

Журналісти не тільки опублікували зображення 2022 Ford F-150 convertible, а й розповіли про його конструктивні особливості, двигуні та інших технічні деталі. Більш того, оцінку новинці «дав» навіть генеральний директор Ford Тім Барли.

Дальше більше. З почуттям гумору у Ford Authority дійсно повний порядок. Виявляється, що «затримка виробництва модульного жорсткого даху Ford Bronco у 2021 році була повністю пов’язана зі збільшенням виробництва еквівалентного даху для кабріолета F-150».

В результаті інтернет-запит на тему «Ford F-150 convertible» моментально став надпопулярним, хоча уявити собі такий пікап в масовому виробництві досить важко.

Справедливості заради варто відзначити, що журналісти абсолютно чесно зізналися в цьому ж матеріалі, що публікація про F-150 convertible є лише частиною першоквітневого контенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *