Архіви

Перший електрокар Volvo надійде в продаж у 2019 році

Перший повністю електричний автомобіль Volvo надійде у продаж в 2019 році і, ймовірно, це буде невеликий кросовер, пише британське видання What Car? Нова модель буде побудована у Китаї та експортуватися по всьому світу.

Перший електрокар Volvo розроблять на базі невеликого кросовера XC40, який повинен дебютувати у другій половині 2017 року.

З огляду на популярність моделей такого класу в усьому світі, електрична версія XC40 може стати передовиком плану Volvo з електрифікації.

До 2025 року шведи мають намір продати 1 мільйон “зелених” автомобілів по всьому світу (в тому числі гібридів і плагін-гібридів, а також чистих електрокарів).

Вже відомо, що Volvo XC40 отримає гібридну версію. Однак її силова установка не буде настільки потужною, як на флагманському кросовері XC90. Нагадаємо, що на модифікації T8 Twin Engine вона видає на піку до 407 к.с.

Головними конкурентами електричного XC40, ймовірно, стануть Jaguar I-Pace та Tesla Model X. Крім того, доведеться боротися з менш дорогими Renault Zoe і Nissan Leaf.

У рамках плану з “озеленення” своєї модельної лінійки, шведський автовиробник має намір розробляти плагін-гібридну версію для кожної нової своєї моделі.

Фото – Volvo

Залишити коментар

Scroll to top