Перший 2019 Porsche Macan пройшов по конвеєру на автозаводі в Лейпцігу

Оновлена версія популярного спорт-кросовера Porsche Macan запущена у серійне виробництво. Перший автомобіль з кольором кузова Mamba Green Metallic належить до партії, яка буде експортована до Китаю. Ринок Піднебесної став для Porsche провідним.

Німецький автовиробник заявив, що до початку вересня виробництво нового Macan у Лейпцигу збільшиться до більш ніж 420 одиниць на день, що відповідає виробничому показнику свого попередника за кілька днів.

Оновлений Porsche Macan дебютував у цьому році, маючи спортивний і більш сучасний вигляд. Помітні зміни можна побачити на зовнішній стороні кросовера. Тривимірна світлодіодна стрічка привертає увагу до корми.

В салоні варто відзначити нову мультимедіа Porsche Communication Management з 10,9-дюймовим екраном, перероблені та переміщені вентиляційні отвори, а також нове спортивне кермо, як у Porsche 911.

Для підтримтки обсягів випуску оновленого Macan компанія Porsche розширила можливості завода у Лейпцігу. Зокрема, створений спеціальний майданчик для виробництва задньої кришки.

Герд Рупп (Gerd Rupp), голова правління компанії Porsche Leipzig Gmbh, нагадав, коли завод був введений в експлуатацію у лютому 2014 року, план передбачав виробництво 40 тисяч одиниць на рік. Сьогодні тут збирають більше 90 тисяч Porsche на рік для ринків у всьому світі. З 2014 року власниками кросовера Macan стали близько 350 тисяч клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *