Архіви

Перші автомобілі Volvo S90 китайського виробництва їдуть до Європи

Сьогодні, 31 травня, в розподільний центр м Зебрюгге, Бельгія прибуває перший поїзд з автомобілями Volvo S90, що зійшли з конвеєра заводу м Дацин в Китаї.

Шведський автоконцерн Volvo Cars став першим в світі виробником автомобілів, який зважився ввозити свою продукцію в Європу з Китаю через Росію залізницею. Доставка реалізується в рамках нової комерційної програми “One Belt, One Road” (Один пояс – один шлях).

На автовоз поміщається 225 одиниць, їх розмістили по 3 у контейнер. Перший час планують відвантажувати 1 поїзд у тиждень, далі в міру збільшення обсягу продажів зросте і кількість відправлень.

Логісти компанії підрахували, що залізнична доставка швидше звичного морського фрахту на дві третини, не кажучи вже про екологічну складову процесу. Транспортні операції менш вплинуть на навколишнє середовище під час залізничної доставки, ніж за умов відправки морем – шкідливі викиди вуглекислоти знижуються на третину. Та й сам маршрут виходить коротшим.

Нагадаємо: пан Хакан Самуельсон, глава Volvo Cars, раніше заявляв, що розширення виробництва в Китаї посприяє виконанню стратегічного завдання компанії – продажу 800 тисяч автомобілів на рік до кінця десятиріччя.

Джерело: ТОВ “Віннер Імпортс Україна”, офіційний дистриб’ютор автомобілів Volvo в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top