Перевірка автомобіля за базами перед покупкою: як це правильно зробити?


Перевірка автомобіля за базами перед покупкою: як це правильно зробити?

Перевірка вживаної машини перед покупкою – це не просто забаганка, а необхідність.

Здавалося б, кожен про це знає, але не всі вдаються до цього методу. Щоб убезпечити себе та купити авто в Білій Церкві, з яким надалі не виникне жодних проблем, скористайтесь сервісом OLX та вивчіть декілька нюансів. Про них ми зараз і поговоримо.

Юридичний стан автомобіля

У кожному сервісному центрі перед процедурою перереєстрації автомобіль обов’язково перевіряють за базами МВС, а також здійснюють огляд експерта, який звіряє номери двигуна та VIN номери. Тільки після проходження цього підготовчого етапу у транспортного засобу може з’явитися новий господар.

Не уникайте офіційного переоформлення автомобіля. Як показує практика, досить часто виникають ситуації, коли на машину накладено арешт, та надалі за рішенням суду угода визнається недійсною.

Що робити для того, щоб не потрапити до такої ситуації, запитаєте ви? Адже усі бази МВС закриті від загального доступу. Звернувшись до нотаріусів та сплативши мито, ви можете отримати виписку, та дізнатися те, що вас цікавить.

Як самостійно перевірити юридичну чистоту?

Із загальнодоступних та безкоштовних ресурсів доступні два реєстри:

1. На сайті міністерства юстиції створено єдиний реєстр боржників. Скориставшись ним, можна дізнатися, чи немає у власника автомобіля заборгованості. Така перевірка виключить ризик придбання машини, на яку може бути накладено арешт.

2. На сайті міністерства внутрішніх справ є інформація про транспортні засоби, які перебувають у викраденні та розшуку. Заповнивши відповідну форму, ви отримаєте всю інформацію щодо законності цього транспортного засобу.

Після такої ретельної перевірки шанси купити нечесний автомобіль значно скорочуються. І звичайно не забувайте про його технічний стан і здоровий глузд – єдиний помічник, який не дасть вам потрапити у халепу.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.