Переваги авто із Америки


Переваги авто із Америки

Купить авто в Америці на онлайн-аукціоні мають право тільки дилери. Авто з аукціонів у США популярні не просто так.

Агентство GlobalAutoImport пропонує розглянути основні переваги Авто из Америки на аукціонах:

Великий вибір

Знайти відповідний автомобіль на американських аукціонах значно простіше ніж на місцевому ринку, адже аукціони бу чи нових автомобілів в США пропонує в рази більше варіантів, ніж аналогічні вітчизняні сайти з продажу авто.

Станом на 2020 рік, в США налічується більше 139 аукціонів вживаних автомобілів, а на найбільших майданчиках, таких як Copart, Manheim, IAAI в день виставляється на продаж понад 100 тисяч автомобілів. 

Вартість

На аукціонах можна придбати автомобіль в будь-якому стані. Потриманий автомобіль на американському аукціоні, з урахуванням всіх витрат (транспортування, оформлення документів, збори і т.д.), обійдеться покупцеві дешевше, ніж аналогічний при покупці на місцевому ринку.

Крім автомобілів, що були у вжитку, на аукціонах США зустрічаються і абсолютно нові авто з нерозпроданих автодилерами партій, а також від страхових компаній, банків: купити такий автомобіль в Америці з аукціону, навіть з урахуванням всіх супутніх витрат, буде вигідніше, ніж в Україні.

Детальна інформація про лот

Кожен лот супроводжується фотографіями. Продавці надають дані про пробіг автівки, пошкодження, дефекти в роботі системи, дають оціночну вартість та іншу інформацію.

Якщо ж ви хочете бути на 100% впевнені в своїй покупці, то краще звернутися за допомогою до професіоналів. Нерідкі випадки, коли автолюбителі купували втоплені або «убиті» автомобілі, покладаючись тільки на фотографії.

Новачки встановлюють істотно завищену ставку за лот, через що втрачають багато грошей, не можуть правильно оформити оплату на аукціоні або зовсім купують автомобіль, який не можна вивезти за межі США.

Звертаючись до компанії GlobalAutoImport, ви застраховані від помилок при покупці і отримаєте комплексну послугу з пошуку, перевірки та доставки автомобіля в Україну.

Самостійно вивчити всі нюанси роботи американських аукціонів непросто. Але ви можете завжди звернутися за допомогою в компанію до практиків, які надають широкий спектр послуг з купівлі транспортних засобів з аукціонів США:

  •  знайдуть для вас відповідний лот;
  •  візьмуть участь в торгах;
  •  оформлять документи на автомобіль;
  •  організують доставку авто. 


Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.