Переможець ралі Ford Fiesta WRC став частиною серії гоночних авто для дитячого конструктора LEGO

Компанія Ford і її ралійна команда M-Sport разом в данською фірмою LEGO представили нову модель з гоночної серії LEGO Speed ​​Champions. Нею стала Ford Fiesta від M-Sport.

Серія складається з автомобілів-переможців WRC (Чемпіонату світу з ралі). У конструкторі Фієсти 203 деталі. На вибір пропонуються два варіанти ковпаків для коліс і два кузова – звичайний і з поворотними фарами для нічних гонок, фігурка водія з шоломом і комплектом гоночної спецодягу.

Дизайнери LEGO повністю відтворили зовнішній вигляд гоночного автомобіля M-Sport Ford Fiesta WRC, включаючи ефектні колісні арки, передні і задні спойлери і забарвлення. У зібраному вигляді модель має 6 см в ширину і в висоту, і 13 см в довжину.

Автомобіль M-Sport Ford Fiesta WRC в 2017 році здобув дві перемоги на міжнародних змаганнях з ралі і п’ять інших нагород. Ралійний екземпляр з 1,6-літровим бензиновим двигуном Ford EcoBoost був створений на основі Ford Fiesta нового покоління, який продається в Європі з минулого року.

Новий 2018 рік розпочався для автомобіля традиційної перемогою пілотів Ожьє та Інграссія в січневому ралі в Монте-Карло.

До набору ралійних автівок ЛЕГО також входять і інші легендарні представники американського бренду: Ford Mustang Fastback 1968, Ford GT40 і новий Ford GT, які перемогли в 24-годинній гонці в Ле-Мані в 1966 і 2016 роках.

Джерело: ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *