П’ятірка сучасних моделей, на які варто звернути увагу в Україні

П’ятірка сучасних моделей, на які варто звернути увагу в Україні

На автомобільному ринку України сьогодні пропонується чимало моделей, у яких зміна поколінь відбулася відносно недавно.

Автівка, яку вивели на ринок 2-3 роки тому, це, як правило, нові технології, нові або суттєво удосконалені двигуни та нерідко нова платформа з використанням легких та міцних сортів сталі та / або алюмінієвих сплавів.

Ми вибрали п’ятірку «свіжих» розробок, які можуть привернути увагу українських споживачів не тільки інноваційними рішеннями, але й більш-менш адекватною ціною.

На п’яту сходинку ставимо SEAT Ibiza. Останнє покоління іспанського суперміні офіційно представлене лише три роки тому. Нова Ibiza технічно істотно відрізняється від попередньої моделі, перш за все, VAGівською платформою MQB A0 зі всіма наслідками, які з цього витікають: просторий салон, легкий та водночас міцний кузов.

В Україні SEAT Ibiza пропонується за ціною від 480 856 гривень. Двигун наразі тільки один – бензиновий 1.6 MPI потужністю 110 к.с. Трансмісія – механіка або коробка-автомат.

До речі Ibiza має максимальні «5 зірок» за безпеку від незалежного комітету EuroNCAP.

Четверте місце посіла Ford Fiesta. П’яте покоління моделі представлене восени 2016 року, тобто автівку можна вважати новою розробкою. Об’єктивно, судячи з оснащення, платформи та двигунів – так воно й є. Остання Fiesta – квінтесенція роботи фордівских інженерів в сучасній течіє автомобільної промисловості.

Як і SEAT Ibiza, Ford Fiesta в Україні пропонується з безальтернативним двигуном. Щоправда, це надефективний EcoBoost, який можна поставити на аркуш формату А4. З 1 літру об’єму трьох його циліндрів знімають 95 к.с.

Базова ціна Ford Fiesta в Україні становить 577 215 гривень.

Третю сходинку посів Citroen C3. Нове покоління стильного хетча французи презентували минулого року. В останньому C3 дуже важко знайти щось від попередника. Нове все: від платформи до зовнішнього дизайну.

У нас пропонуються дві версії: з двигуном 1.2 PureTech 82 та механічною коробкою та 1.2 PureTech 110 з автоматом та системою Start&Stop. Плюс три доступних пакета оснащення. Ціна – від 409 700 гривень.

2 місце – Opel Corsa – також цілком нова розробка. Нове покоління дебютувало у 2019 році, тобто Opel вже знаходився у власності концерна PSA.

Остання Corsa пропонується в Україні з 1,2-літровим двигуном у 75 к.с. та механічною коробкою. Для такої версії передбачена лише одна комплектація за ціною від 464 900 гривень.

Більш дорогий варіант з 1,2-літровим турбодвигуном потужністю 130 к.с. та 8-діапазонним автоматом обійдеться від 597 700 гривень. Пропонується два пакета оснащення.

На перше місце ми без вагань поставили нову Skoda Octavia – від 594 057 гривень. Менше року тому відбувся дебют. Проте нова Октавія – вже в Україні. Як чехи змогли втримати ціну на такому рівні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *