Mitsubishi Архіви

Опубліковано перший офіційний тізер кросовера Mitsubishi Eclipse

Новітній кросовер Mitsubishi Eclipse практично вийшов з тіні. Автовиробник не тільки офіційно підтвердив назву новинки, а й поширив її перші тизерні зображення, повідомляє видання Автоновости Дня. Eclipse в натуральному, так би мовити, вигляді вперше покажуть на самому початку весни у Женеві.

Очікується, що кросовер надійде на ринок у другій половині цього року, і спочатку буде пропонуватися на вибір з бензиновим або дизельним мотором. У стандарті Eclipse буде передньопривідним. Варіатор і система повного приводу – це за додаткову оплату.

Mitsubishi Eclipse

Mitsubishi Eclipse

В основі Mitsubishi Eclipse лежить модифікована, а точніше сказати укорочена версія тієї самої платформи, на якій збудований більш великий Outlander. Це означає, що в майбутньому у нього може з’явитися й гібридна версія.

Судячи з опублікованих зображень, Eclipse, як і обіцяли, отримав «оспортивнений» стрімкий дизайн, який дозволить скласти конкуренцію Toyota C-HR, яка тільки-но вийшла на ринок.

Утім, деякі журналісти вважають головним конкурентом нового кросовера Mitsubishi – інший японський паркетник – Nissan Qashqai. Останній, до речі, став самою популярною моделлю цього класу в Європі у 2016 році.

Зображення – Mitsubishi

Напишіть відгук

Scroll to top