Opel Авторинок

Opel розповів про нові позашляхові версії Combo Cargo і Vivaro

У компанії Opel кажуть, що повний привід і високий кліренс дозволять 4×4 Combo і Vivaro їздити куди завгодно і коли завгодно.

Водії Combo і Vivaro з приводом AWD можуть обирати між режимами руху Eco і Auto 4WD. Невеликий селектор зручно розташований на панелі приладів.

В режимі Eco система 4×4 відключається, і автомобілі працюють тільки з переднім приводом, що знижує споживання палива і викиди. Це, наприклад, розумно на трасі.

Якщо рух стає більш жорстким, то водій без зупинки може переключитися на режим Auto 4WD. У цьому випадку, як тільки передні колеса починають втрачати зчеплення, в’язка муфта центрального диференціала передаватиме частину тягового зусилля на задню вісь.

У більш складних дорожніх умовах водії можуть вибрати режим R. Lock для додаткового блокування задньої вісі.

Opel Combo 4x4 image
Opel Vivaro 4x4 image

Спектр корисного устаткування містить автоматичний круїз-контроль, сповіщення про втому водія, сповіщення про зіткнення в прямому напрямку з виявленням пішохода і автоматичним екстреним гальмуванням.

Для 4×4 Cargo запропонована опція Surround Rear Vision. Ця технологія збільшує оглядовість ззаду, особливо коли автомобіль повністю завантажений. Друга камера в дзеркалі двері зменшує мертву зону з пасажирського боку.

Покупці Vivaro 4×4 зможуть замовити автомобіль з асистентами утримання смуги руху, розпізнавання дорожніх знаків, сповіщення про втому водія, полуадаптівним круїз-контролем, сповіщенням про зіткнення в прямому напрямку і екстреним гальмуванням.

У Німеччині установку повного приводу здійснює компанія Dangel. Вартість AWD для Combo Cargo становить 6400 євро, для Vivaro – 6665 євро. Крім того, за підготовку до такої конверсії Opel візьме 1000 і 300 євро відповідно.

Opel Combo 4x4 image

Залишити коментар

Scroll to top