Opel Нові авто

Opel по краплині розкриває деталі про новий Mokka

Напередодні дебюту Opel Mokka нової генерації автовиробник продовжує потроху розкривати нові подробиці про модель. Тепер Opel фокусується на табличці Mokka нового покоління.

Компанія з Рюссельсхайма проказала новий шильдик для Opel Mokka другого покоління, який готують до виходу на ринок. Назва машини відтепер буде розташовуватися по центру і без будь-яких індексів і цифрових позначень.

За словами Марка Адамса віце-президента Opel, що відповідає за дизайн, фірмова табличка ілюструє абсолютну точність нового Mokka. Чіткі написи розтягнуті в широкому форматі і рознесені так, щоб підкреслити ширину автомобіля.

Центральне розташування шильдіка також має певний філософський зміст. Адамс назвав це «компасом Opel», в якому ключові візуальні елементи розташовані уздовж вертикальної і горизонтальної осей.

Двома днями раніше автовиробник інтригував знімками новинки, повністю схованиою під полотном. Крім форми тонких задніх ліхтарів, розглянути нічого не можна.

Проте, більше інформації щодо пропорцій і зовнішнього вигляду можуть дати знімки тестування прототипів, які опублікував сам Opel. Вочевидь, наступне покоління моделі отримає абсолютно новий дизайн.

В даний момент новий Mokka проходить останні випробування перед запуском в серійне виробництво. Конвеєр планують запустити в наприкінці поточного року.

Що ще відомо про Mokka нового покоління?

  • Новий автомобіль буде на 120 кг легшим за попередню модель
  • Шасі та допоміжні системи випробували в Арктиці
  • Планується розробка повністю електричної версії Mokka-e
  • Новий Mokka надійде на ринок на початку 2021 року.

В електричній версії назву доповнить лише буква «e», тобто – Mokka-e.

Нагадаємо, що компанія Opel в 2017 році була придбана концерном PSA Peugeot Citroën у американського автогіганта General Motors.

Залишити коментар

Scroll to top