Volkswagen Авторинок

Оновлений 2021 Volkswagen Tiguan став доступний до замовлення

Volkswagen відкрив прийом попередніх замовлень на оновлений Tiguan незабаром після його світової прем’єри. Ціна на кросовер в Німеччині стартує від 28 тисяч євро.

Спочатку 2021 Volkswagen Tiguan доступний з чотирма комбінаціями двигуна і коробки передач, повідомляє офіційний сайт VW. Ціна моделі початкового рівня з 1,5-літровим двигуном TSI потужністю 130 к.с. з 6-ступінчастою механічною коробкою передач в Німеччині становить 28 205,55 євро.

Крім того, покупці можуть вибрати кросовер з бензиновим двигуном потужністю 150 к.с. з 6-ступінчастою механічною або 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням.

Дизельний двигун TDI об’ємом 2,0 л потужністю 150 к.с. компонується з 7-ступінчастою коробкою DSG і повним приводом 4Motion.

Всі нові моделі Tiguan c двигунами TSI і TDI відповідають вимогам стандарту на викиди Euro 6d. Крім того, всі такі моделі – незалежно від того, чи мають вони бензиновий або дизельний двигун – оснащені фільтром сажі.

Уже в базі оновлений 2021 Volkswagen Tiguan отримав 17-дюймові легкосплавні колісні диски від Montana, світлодіодні фари, багатофункціональне шкіряне кермо, багатофункціональний дисплей, проактивну система захисту пасажирів, нове покоління інформаційно-розважальної системи MIB3 з вісьмома динаміками.

У найближчі місяці Volkswagen буде поступово випускати на ринок більше варіантів двигунів, коробок передач і моделей на додаток до вищезазначених варіантів.

  • 2021 Volkswagen Tiguan image
  • 2021 Volkswagen Tiguan image
  • 2021 Volkswagen Tiguan image
  • 2021 Volkswagen Tiguan image

Залишити коментар

Scroll to top