Оновлений Jeep Renegade отримав нові двигуни і легкий фейсліфтінг

2019 Jeep Renegade
Найменший представник модельної лінійки Jeep, позашляховик Renegade, після рестайлінгу отримав оновлений зовнішній вигляд та нові силові агрегати.

Дизайн Jeep Renegade залишився практично без змін, що природно, враховуючи, що мова йде про проміжний рестайлинг в середині життєвого циклу моделі. Змінені бампери, нові фари і вельми оригінальні задні ліхтарі, дещо інші протитуманки – ось, мабуть, основні нововведення в екстер’єрі.

Набагато більше змін в технічній частині, а точніше в силовий лінійці. Renegade отримав відразу три нових бензинових двигуна. Це 3-циліндровий 1,0-літровий двигун на 120 к.с., а також 1,3-літрові 4-циліндрові агрегати потужністю 150 та 180 к.с.

Дизельні мотори залишилися колишніми: 1,6-літровий 120-сильний і 2,0-літровий потужністю 170 к.с.

2019 Jeep Renegade


Хоча Jeep Renegade розроблявся з прицілом на Європу, особливою популярністю позашляховик тут не користується. Наприклад, за підсумками продажів в квітні 2018 року він ледь увійшов у сьомий десяток зведеного рейтингу з результатом 6 563 проданих автівок.

Як раніше повідомляв AutoUniversum, в найближчі два роки під маркою Jeep будуть представлені дев’ять нових та оновлених моделей, в їх числі і Renegade другого покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *