Новинки

Оновлений 2019 Volkswagen Passat помічений на дорожніх тестах

Під час обкатки на дорогах загального користування був помічений досерійний зразок оновленого Volkswagen Passat. Дебют новинки намічений на кінець поточного року, принаймні у Європі.

Автомобільні шпигуни спіймали 2019 Volkswagen Passat в Іспанії. Там автовиробник обкатує гібридну версію GTE. Оскільки камуфляж приховує передок и корму, скоріш за все, саме тут відбудуться головні зовнішні зміни. До речі, вже зараз можна констатувати більш агресивний дизайн переднього бампера.

Дебют оновленого Passat на європейському континенті відбудеться наприкінці 2018 року. У Сполучених Штатах, де модель збирають на автозаводі в Чаттанузі разом з великим кроссовером Atlas, новинка надійде у продаж вже наступного року.

Автовиробник освіжить всі моделі сімейства Passat – седан, універсал, розетковий гібрид GTE, а також топову R. Остання, як очікується, отримає абсолютно новий двигун V6 потужністю біля 400 к.с.

Варто додати, що Volkswagen Passat GTE дуже непогано продається у Європі. У класі plug-in-гібридів за популярністю сьогодні він поступається лише кросоверу Mitsubishi Outlander PHEV.

Фото – CarPix

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top