Оновлений 2019 Volkswagen Passat помічений на дорожніх тестах

Під час обкатки на дорогах загального користування був помічений досерійний зразок оновленого Volkswagen Passat. Дебют новинки намічений на кінець поточного року, принаймні у Європі.

Автомобільні шпигуни спіймали 2019 Volkswagen Passat в Іспанії. Там автовиробник обкатує гібридну версію GTE. Оскільки камуфляж приховує передок и корму, скоріш за все, саме тут відбудуться головні зовнішні зміни. До речі, вже зараз можна констатувати більш агресивний дизайн переднього бампера.

Дебют оновленого Passat на європейському континенті відбудеться наприкінці 2018 року. У Сполучених Штатах, де модель збирають на автозаводі в Чаттанузі разом з великим кроссовером Atlas, новинка надійде у продаж вже наступного року.

Автовиробник освіжить всі моделі сімейства Passat – седан, універсал, розетковий гібрид GTE, а також топову R. Остання, як очікується, отримає абсолютно новий двигун V6 потужністю біля 400 к.с.

Варто додати, що Volkswagen Passat GTE дуже непогано продається у Європі. У класі plug-in-гібридів за популярністю сьогодні він поступається лише кросоверу Mitsubishi Outlander PHEV.

Фото – CarPix

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *