Kia Архіви

Оновлений 2019 Kia Sportage вже можна купити в Україні

Рестайлінгова версія кросовера Kia Sportage надійшла на український авторинок, повідомили в компанії Фалькон-Авто. Оновлений дизайн і переглянута лінійка силових агрегатів – це головні зміни. Базова ціна новинки в Україні – еквівалент 17 300 євро.

Після оновлення Sportage залишився впізнаваним, що нормально для проміжного рестайлінгу, який виконали через три роки з моменту дебюту четвертого покоління моделі.

Головні зовнішні зміни – це оновлені бампери і більш ефектна оптика. У топовій версії GT-Line передбачені повністю світлодіодні фари. Дещо переглянутий дизайн противотуманок і колісних дисків.

В інтер’єрі варто звернути увагу на нове кермо, оновлений кластер панелі приладів і 7-дюймову сенсорну мультимедіа. Останню відтепер встановлюють навіть на базову версію.

132-сильний бензиновий двигун вже може компонуватися не тільки з 6-ступінчастою МКПП, а й з 6-діапазонною коробкою-автоматом.

Замість 1,7-літрового дизеля запропонований більш економічний і екологічний агрегат об’ємом 1,6 літра з віддачею в 115 і 136 к.с. в залежності від версії. У другому випадку в якості трансмісії також доступний “робот” DCT.

Кросовер з 2,0-літровим 185-сильним дизелем отримав 8-ступінчастий “автомат” замість 6-ступеневого.

В “базі” 2019 Kia Sportage в Україні коштує еквівалент 17 300 євро. Топова версія обійдеться від 30 900 євро.

Напишіть відгук

Scroll to top