Volvo Авторинок

Оновлені Volvo V60 Cross Country та Volvo S60 надійшли у продаж в Україні

Оновлені спорт-седан Volvo S60 та універсал Volvo V60 Cross Country вже доступні для придбання в Україні за ціною від 1 319 109 грн та 1 256 400 грн відповідно.

Дилери Volvo Cars в Україні відкривають продаж оновлених моделей Volvo: універсалу Volvo V60 Cross Country та спортивного седану Volvo S60. Їх єднає скандинавські дизайн і якость та високі стандарти безпеки.

Volvo V60 Cross Country

Volvo V60 Cross Country оснащений системою повного приводу. Дорожній просвіт збільшений на 60 мм. Це дозволяє впевнено почуватися за кермом за різних погодних та дорожніх умов.

Оновлена модель отримала фірмові LED фари “молот Тора”, оновлену радіаторну решітку, рельєфний логотип бренду на задньому бампері. Модель побудована на удосконаленній Scalable Product Architecture (SPA) платформі.

Керування автівкою поліпшено. Інноваційна система Hill Descent Control робить спуск крутими схилами безпечнішим. Система Volvo City Safety з функцією Autobrake розпізнає пішоходів, велосипедистів та великих тварин вдень і вночі.

Volvo S60

Спортивний седан Volvo S60 має версії  R-Design та Inscription. Він отримав новітній потужний та єфективний 4-циліндровий турбований двигун.

В умовах підвищеного трафіку функція Pilot Assist, що працює на швидкості до 130 км/год, полегшить керування автомобілем.

Також відмітимо системи запобігання з’їзду з дороги (Run-off road Mitigation) та Run-off Road Protection, яка зменшують негативні наслідки, якщо з’їзд таки відбувся.

Volvo S60 обладнана розважальними функціями із інтелектуальними технологіями, зокрема, унікальною акустичною системою Bowers & Wilkins з трьома режимами звучання.

Volvo S60 та Volvo V60 отримали найвищю оцінку 5 Зірок за безпеку від Euro NCAP.

Ціна Volvo S60 починається з 1 319 109 грн в Україні. Volvo V60 Cross Country доступний за 1 256 400 грн.

Напишіть відгук

Scroll to top