Архіви

Оновлена 2019 Opel Astra вже проходить передсерийну підготовку

Opel Astra є однією з найпопулярніших моделей в Європі. Природно, автовиробник робить на неї ставку. Передсерійний зразок Astra 2019 модельного року вже проходить обкатку на дорогах Німеччини, повідомляє autoevolution.

Без жодного перебільшення, Astra для компанії Opel є ключовою моделлю. Тому вихід на ринок її оновленої версії в середині життєвого циклу поточного покоління не може не викликати підвищений інтерес.

Сьогодні поки не називається дата прем’єри оновленої Астри. Ймовірно, “на прилавках” автівку варто очікувати в кінці 2018 – початку 2019 року.

Незважаючи на великі обсяги продажів, а в 2017 році власниками Opel Astra в Європі стали понад 216 тисяч осіб, попит на автомобіль помітно знизився в порівнянні з тим ж 2016 роком. Тоді реалізація Астри перевершила відмітку в чверть мільйона. Оновлення цілком може підвищити купівельний інтерес.

Судячи зі шпигунських фото, 2019 Opel Astra зовні не буде скільки-небудь серйозно відрізнятися від сучасної версії 2016 року (на фото вгорі). Втім, перед нами – ранній прототип.

2019 Opel AstraІнша справа – технічна частина. Для Астри обіцяють додати абсолютно новий двигун. Очікується, що це буде один з моторів PSA Peugeot-Citroen, бо саме французький концерн з недавніх пір є власником компанії Opel.

Правда, офіційних даних з приводу мотора поки немає. Більш того, ряд експертів вважають, що об’єднання силових установок Groupe PSA з платформою GM буде технічно складним.

2019 рік будепрото знаковим для Opel. Нові власники сподіваються повернути бездоганність бренду і не пошкодують для цього ні коштів, ні часу, ні зусиль.

Напишіть відгук

Scroll to top