Архіви

Оголошено претендентів на звання «Зелений автомобіль року»

Днями, 10 жовтня 2017 р. авторитетним автомобільним виданням Green Car Journal були названі п’ять автомобілів-фіналістів щорічного престижного конкурсу «Зелений автомобіль року», який проводиться вже 12 років (з 2005-го).

За звання “Green Car of the Year 2018” поборються моделі Honda Accord, Honda Clarity, Hyundai Ioniq, Nissan LEAF і Toyota Camry. Переможця урочисто оголосять 30 листопада 2017 року в Технологічному павільйоні автосалону в Лос-Анджелесі, який буде відкритий для відвідувачів з 1 по 10 грудня.

Нижче кілька слів про кожного з претендентів.

2018 Ноnda Accord

Ефективний і продуктивний автомобіль у повністю новому стилі, з двома 4-циліндровими турбомоторами з прямим уприскуванням і гібридною силовою установкою 3-го покоління з двома двигунами високої паливної економічності.

2018 Honda Clarity Plug-In Hybrid

2018 Honda Clarity

Привабливий дизайн, розкішний і просторий інтер’єр. Єдина модель, що має електричну, плагін-гібридну і водневу модифікації, в основі яких – загальний електродвигун.

2017 Hyundai Ioniq

2018 Hyundai Ioniq

Поставляється у трьох версіях – електричній, гібридній і плагін-гібридній, кожна має свій унікальний стиль і характер. Електромобіль проїжджає 200 км на одному заряді при витраті палива 1,7 л/100 км. Паливна витрата гібрида становить 4 л/100 км, в той час як гібрид, що підключається, має загальний запас ходу більше 1 тис. км і проходить 43,5 км на одному заряді батареї.

2018 Nissan Leaf

2018 Nissan Leaf

Новий стиль, значно більший запас ходу і набір передових інтелектуальних технологій Nissan Intelligent Mobility. Ця повністю електрична модель стала спортивнішою за попереднє покоління, має відмінну аеродинаміку. Здатність проїжджати 240 км на одному заряді робить автіівку серйозним конкурентом на постійно зростаючому ринку електромобілів, а це важливий факт для найбільш продаваної в світі електричної моделі з моменту її дебюту в 2010 році.

2018 Toyota Camry

2018 Toyota Camry

Toyota Camry сьомого генерації стала спортивнішою, стильнішою і динамічнішою за попередника, водіння приємне, високу ефективність забезпечують три нових силових агрегати: 2,5-літровий 4-циліндровий, 3,5-літровий V6 і гібридний на основі Toyota Hybrid System наступного покоління. Гібрид Camry за своєю ефективністю наближається до Toyota Prius, витрачаючи 4,4 л/100 км.

Фото: 5demayoo, Honda, Hyundai, Toyota, Nissan

Напишіть відгук

Scroll to top