Офіційні фото нового BMW X3 просочилися в Мережу до прем’єри

Представництво компанії BMW в Гонконзі випадково чи ні, але опублікувало перші офіційні фото нового BMW X3 ще до прем’єри моделі, яка запланована вже на цей понеділок, 26 червня 2017 року. Хоча зображення мають низький дозвіл, кросовер на них – повністю без маскування.
Перше офіційне фото нового BMW X3

Останні фотографії показують майже кожну деталь. В цілому, профіль залишається таким ж і, судячи з усього, новий X3 не збільшиться в розмірах у порівнянні з попередником.

В основному зміни торкнулися радіаторної решітки і світлотехніки. Зовнішня стилістика зазнала лише еволюційні зміни.

Завдяки використанню нової для моделі платформи CLAR новий X3 стане легшим на 50-100 кг. Тобто маса кросовера буде близько 1 700 кг.

Автовиробник також планує розробку гібридної версії кросовера. Вона буде важчою – приблизно 2 тонни.

У Гонконзі будуть продаватися версії xDrive20d, xDrive30d і M40i. Саме їх фото та їх технічні характеристики просочилися до Інтернету.

Зокрема, модифікація M40i отримала 3,0-літрову “шістку” потужністю 360 к.с. і обертовим моментом в 500 Нм. На розгін до 100 км/год йде 4,8 секунди.

Нагадаємо, що кросовер також отримає повноцінну “заряджену” М-версію імовірно з двигуном 430 к.с.

Офіційний дебют нового BMW X3, повторимося, запланований на завтра. На суд широкій публіці кросовер представлять у вересні на мотор-шоу у Франкфурті.

Фото – BMW Hong Kong

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *