Новинки

Новий Range Rover представлять в 2021 році: ставка на електрифікацію

Land Rover Range Rover нової генерації надійде на ринок на початку наступного десятиліття. При розробці багато уваги приділено його електрифікації.

Найважливішою і найочікуванішою новинкою від Land Rover, після того як дебютує новий Defender, стане Range Rover п’ятого покоління. Очікується, що він буде представлений в 2021 році, повідомляє Autocar.

В основу наступного Range Rover буде покладена абсолютно нова алюмінієва платформа MLA. Ця архітектура набагато легша, ніж нинішнє шасі Jaguar Land Rover, і дозволяє встановлювати звичайні двигуни, гібридні установки і електропривод.

Найпопулярнішою версією Range Rover 5, як очікується, стане гібридна, в якій електромотор буде поєднуватися з недавно представленою рядної “шісткою” Ingenium.

Інженери Land Rover сподіваються, що поєднання нової архітектури та зменшення обсягу двигуна компенсує вагу акумуляторної батареї. Обов’язково будуть варіанти з м’яко-гібридною установкою.

Крім того, вважається, що першим глобальним електромобілем Land Rover стане так званий Road Rover, який буде набагато нижчим і аеродинамічнішим, ніж інші Range Rover.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top