Новий Range Rover Evoque буде коштувати від 1,2 млн в Україні

2020 Land Rover Range Rover Evoque

Новий Land Rover Range Rover Evoque вже в Україні. Для місцевого ринку цій компактний кросовер буде доступний із бензиновим та дизельним двигунами за ціною від 1 207 103 гривень в залежності від комплектації.

Простір для ніг та колін пасажирів задніх сидінь став більшим. Завдяки довшій колісній базі збільшено багажне відділення та місце для зберігання дрібничок.

Новий Range Rover Evoque встановлює новітні стандарти інновацій (штучний інтелект, цифрові технології), продуктивності та безпеки у свойому сегменті.

Авто має ефектний дизайн екстер’єру, технологічний, ергономісчний та розкішний інтер’єр, оздоблений натуральними матеріалам з евкаліпту, вовни та переробленого пластику.

Вартість в залежності від комплектацій складає від 1 207 103 до 2 078 514 гривень (станом на дату публікації). Всі варіанті повнопривідні та з автоматичною трансмісією.

Клієнти можуть обирати між 6-ти та 4-циліндровими двигунами Ingenium, та трьома бензиновими та дизельними опціями відповідно. Найбільш ефективним з них є дизельний двигун потужністю 150 к.с. і витратами пального 5,4 л/100 км.

Новий Range Rover Evoque, вперше у Land Rover, наділено технологією Smart Settings, яка використовує передовий алгоритми штучного інтелекту для вивчення навичок та вподобань водія.

Автомобіль є  також першим у світі з технологією Ground View, що фактично робить капот невидимим, виводячи зображення камери на верхній сенсорний екран, щоб показати водієві огляд на 180° під передньою частиною транспортного засобу.

Джерело: Віннер Груп Україна, офіційний дистриб’ютор автомобілів Land Rover в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *