Новий Porsche 718 Cayman GT4 RS здивував на Нюрбургринзі


Нова топ-модель лінійки 718, Porsche 718 Cayman GT4 RS, вже готова до світової прем’єри в листопаді. Свій динамічний потенціал новинка показала на фінальних випробуваннях на трасі Нюрбургринг.

Бренд-пілот Йорг Бергмайстер подолав 20 832 метрів Північної петлі траси Нюрбургрінг на передсерійному прототипі Porsche 718 Cayman GT4 RS за 7 хвилин 9,3 секунди. Більш коротке 20,6-кілометрове коло, яке раніш служило орієнтиром, спорткар подолав за 7 хвилин 4,511 секунди. Це менше на 23,6 секунди, ніж результат 718 Cayman GT4, який не має приставки RS.

Бергмайстер назвав 718 Cayman GT4 RS «безкомпромісною рушійною силою». Пілот зазначив спритність картингу на гірських дорогах, вражаючу стабільність і в той же час чудову збалансованість на гоночній трасі. Інакше, пройти коло за такий час було б неможливо.

У підсумку, пілот назвав GT4 RS «одним з найкрутіших автомобілів, який будь-коли розробляла Porsche».

Директор модельної лінійки GT Андреас Пройнінгер, в свою чергу, зазначив, що на подив швидкий час проходження кола Північної петлі є переконливим доказом того, наскільки чітко помітні поліпшення в динаміці водіння RS-версії.

Світова прем’єра Porsche 718 Cayman GT4 RS, нагадаємо, відбудеться в листопаді 2021 року.

Джерело: PorscheОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.