Новий Land Rover Defender: дебют у вересні, у дилерів – на початку 2020-го

Новий Land Rover Defender: дебют у вересні, у дилерів – на початку 2020-го

Land Rover Defender наступного покоління дебютує в кінці 2019 року, швидше за все, на автосалоні у Франкфурті. Він надійде в продаж на початку 2020-го. Автомобіль «пересів» на нову платформу, отримав пневматичну підвіску і став ще більш позашляховим.

2020 Land Rover Defender готується до прем’єри, яка, ймовірно, відбудеться у вересні цього року. У новій ітерації автомобіль змінив рамну конструкцію на несучий кузов.


2020 Land Rover Defender

Замість архітектури D7 новий Defender побудований на модульній платформі MLA призначеній для електрифікованих силових установок (плагін- і м’яко-гібридних, повністю електричних).

До слова, різні варіанти D7 використовують Range Rover, Range Rover Sport, Discovery, Velar, Jaguar I-Pace. Слід очікувати, що ці моделі також “пересядуть” на MLA.

У силову лінійку Land Rover Defender увійдуть рядні бензинові 6-циліндрові двигуни сімейства Ingenium різної потужності.

Що цікаво, позашляховик отримав пневматичні балони для незалежної задньої підвіски, стабілізатори поперечної стійкості (можливо, ті, що від’єднуються), алюмінієві важелі керування.

До того ж, Land Rover обіцяє відмінні позашляхові характеристики. Що ж, подивимося ….

Джерело: autoevolution

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *