Ford Нагороди та рейтинги

Новий гібрид Ford Explorer здав краш-тести на “п’ять”

Новий Ford Explorer Plug-In Hybrid отримав найвищу оцінку 5 зірок за безпеку від Euro NCAP.

Euro NCAP, нагадаємо, – це європейський комітет, який проводить незалежні краш-тести. Він високо оцінив рівень захисту пасажирів, як дорослих, так і дітей, а також систему захисту від зіткнення.

Ford зробив деталі автомобіля міцнішими та такими, що краще захищають пасажирів і батарею завдяки запатентованому інноваційному процесу 3D-вальцювання та згинання (3D Roll and Sweep).

Гібрид, що підключається Ford Explorer з сьома місцями у салоні працює на бензиновому двигуні EcoBoost потужністю 457 к.с. Дальність ходу на електричному заряді становить близько  48 км у місті.

Модель є однією з 14 електрифікованих транспортних засобів, які виробник планує випустити до кінця 2020 року.

До стандартних технологій допомоги водієві, яким Ford Explorer завдячує п’ятизірковим рейтингом, належать система передаварійного гальмування із виявленням пішоходів та велосипедистів, інтелектуальний обмежувач швидкості, система утримання у смузі руху.

Слід також згадати систему автоматичного гальмування під час руху заднім ходом з радіолокаційними та ультразвуковими датчиками для виявлення предметів.

Останні краш-тести

Сьогодні Євро NCAP опублікував нові результати краш-тестів. 12 автомобілів 2019 модельного року пройшли іх за протоколами 2018-2019 років та отримали свої оцінки.

Отримувачами п’яти зірок стали Tesla Model X, Porsche Taycan, Audi Q7, Renault Captur, Subaru Forester, Skoda Octavia, Ford Mondeo та Ford Kuga.

Peugeot 2008 був протестований як з опціональним, так і стандартним комплектами безпеки. Оцінка першого – п’ять зірок, другого – чотири.

Оновлений Volkswagen Sharan та SEAT Alhambra можуть похизуватися чотирма зірками, тоді як оновлений Jeep Renegade – лише трьома.

З останніми результатами тестування Euro NCAP можна ознайомитися тут: https://www.euroncap.com/ru

Залишити коментар

Scroll to top