Ford Архіви

Новий Ford Ranger Raptor виходить на ринок Європи в середині 2019 року

Ford оголосив про запуск 2019 Ford Ranger Raptor для європейського ринку цього літа. На відміну від північноамериканського «брата» автомобіль набагато легший та отримав інший двигун.

Середньорозмірний пікап Ford Ranger Raptor, розроблений Ford Performance, надійде в європейські дилерські центри в середині року. Автовиробник оснастив модель 2.0-літровим 210-сильним дизельним мотором EcoBlue з турбонаддувом (500 Нм крутного моменту) замість 3,5-літрової бензинової «шістки» EcoBoost, що встановлена на 2019 Ford Ranger для США.

10-ступінчаста автоматична коробка передач та система Terrain Management входять в стандартну комплектацію. До особливостей «гарячого» пікапа можна віднести спеціальні позашляхові шини BF Goodrich, алюмінієві важелі керування, гальмівні супорти, спортивну задню підвіску, амортизатори Fox, захист днища.

Що стосується цін, то в Великій Британії, наприклад, базова ціна нового продуктивного Ford Ranger Raptor стартує від з 48 795 фунтів стерлінгів.

Raptor є бестселер сегмента в цій країні і з продажу обганяє такі моделі, як Mitsubishi L200, Nissan Navara або Toyota Hilux.

Напишіть відгук

Scroll to top