Новий флагман Audi Q9 виявився схожим на Volkswagen Atlas


Новий флагман Audi Q9 виявився схожим на Volkswagen Atlas

Тестовий прототип нового повнорозмірного кросовера Audi Q9 вперше потрапив в об’єктив камери. Автомобільні фахівці побачили зовнішню схожість із Volkswagen Atlas.

Передсерійний Audi Q9 потрапив у коло зору фотошпигунів, причому вперше. Знімки опублікувало відоме видання autozeitung.de, і експерти відразу відзначили, що квадратний позашляховик за своєю суттю дуже схожий на Volkswagen Teramont, що продається в Китаї, або на Volkswagen Atlas, який випускається в США та тільки для США.

2021 Volkswagen Atlas image
2021 Volkswagen Atlas

Попри початкові припущення, Audi Q9, швидше за все, залишиться з класичною силовою лінійкою з двигунів внутрішнього згоряння. Можливо, будуть варіанти електрифікації. Зокрема, цілком можливі силові установки Cayenne E-Hybrid (V6) і Turbo S E-Hybrid (V8).

Коли буде запущений флагманський позашляховик Audi, так само неясно, як і його вартість. З великою верогідністю, пише autozeitung.de, вже можна сказати лише одне: Q9 не матиме шансів на європейському ринку. Набагато перспективнішими будуть його продажі в Азії, зокрема в Саудівській Аравії і, звісно, в США.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.