Новий 2023 Ford Ranger офіційно покажуть 24 листопада


Ford готує новий Ranger до запуску цього місяця. Четверте покоління самого продаваного в Європі пікапа дебютує 24 листопада. Продаж 2023 Ford Ranger розпочнеться на початку наступного року.

Напередодні офіційної прем’єри Ford опублікував нове зображення-тизер, щоб відкрити завісу над зовнішністю нового пікапа.

Ranger четвертого покоління створений у рамках співпраці Ford та Volkswagen щодо спільного використання платформи для комерційних автомобілів. Нові Ford Tourneo Connect та Volkswagen Caddy також є плодом такої інтеграції. Таким чином, наступний Amarok стане близнюком нового Ranger та буде випущений у 2022 році.

Протягом останніх кількох місяців інженери компанії вносили останні штрихи у програму розробки 2023 року Ford Ranger. Бренд заявляє, що до його тестового режиму були включені прототипи, що проїхали еквівалент 1,25 мільйона кілометрів (близько 770 000 миль), половина з яких була пройдена з максимальним завантаженням кузова пікапа, пише Auto Express.

Джон Віллемс, головний інженер Ranger:

Комп’ютерне моделювання допомогло нам прискорити розробку, а лабораторні випробування – удосконалити та протестувати певні компоненти. Але насправді немає заміни реальному тестуванню, щоб дійсно побачити, як пікап витримує роки експлуатації клієнтами.

Художньо знятий тизер Ford дає нам перший незамаскований погляд на світлодіодні денні ходові вогні нового Ranger. Щоправда, ранні шпигунські знімки дають набагато більше інформації про його зовнішність.

Зрозуміло, що стиль нового пікапа не надто відрізнятиметься від стилю його попередника, поєднуючи розміри поточної моделі (які більше підходять для європейського ринку) з квадратною передньою частиною та вертикальною решіткою радіатора більшого Ford F-150 для американського ринку.

Судячи з позашляхових зображень Ford, компанія прагнутиме використовувати сильні сторони нинішньої моделі та покращити позашляхові здібності Ranger. Поточний пікап вже пропонується з опціональним повним приводом та можливістю вибору режимів руху для різних поверхонь, таких як бруд, сніг та пісок.

Майже, напевно, наступний Ranger буде оснащуватися дизельним двигуном, принаймні, на початку. Тестовий автомобіль із силовим приводом у нещодавньому тизерному відео компанії супроводжується звуковою доріжкою, яка, як очікується, належить оновленій версії 2,0-літрового чотирициліндрового дизельного двигуна EcoBlue поточного пікапа.

Ford також заявляє, що звертався за порадою до своїх клієнтів, щоб зробити новий Ranger кращим за старий. Компанія провела більше 5000 інтерв’ю по всьому світу, щоб отримати уявлення про деякі повсякденні проблеми, які можна виправити на новій моделі.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.