Новий 2021 Jeep Grand Cherokee отримає 7-місну версію

Logo Jeep Grand Cherokee

Наступне покоління позашляховика Jeep Grand Cherokee буде продаватися не тільки в традиційному 5-місному виконанні, а й отримає версію з трьома рядами сидінь.

Виробництво нового Grand Cherokee планується запустити до кінця 2020 року, повідомляє австралійський CarAdvice з посиланням на видання Detroit News.

Спочатку будуть збирати тільки трьохрядні версії. Звичайний дворядний Grand Cherokee стане на конвеєр згодом, приблизно за шість місяців.

Невідомо, чи будуть 5- та 7-місні Grand Cherokee мати однакову довжину кузова або трьохрядний варіант матиме більші габарити.

Для випуску нового Grand Cherokee концерн Fiat Chrysler збирається переобладнати бездіяльний завод двигунів Mack Avenue Engine Plant II в автовиробництво. Що не може не радувати жителів деградуючого Детройта.

Як і у випадку з іншими останніми запусками у виробництво новинок FCA, компанія може зберегти поточний Grand Cherokee у виробництві, поки будуть нарощуватися виробництво і продажі нової моделі.

2014 Jeep Grand Cherokee
2014 Jeep Grand Cherokee поточної генерації певний час виробрятимуть разом в новим позашляховиком

Таке рішення має згладити будь-які проблеми, пов’язані з прискоренням роботи нового заводу, а також тимчасово надати більш дешеву альтернативу новому автомобілю.

Джерело: CarAdvice

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *