Архіви

Новий Volvo XC60 вже можна замовляти в Україні

Офіційні дилери Volvo в на українському ринку розпочали приймати замовлення у виробництво абсолютно нового кросовера ХС60. Перші Volvo XC60 в Україні з’являться у вересні 2017 року.

07 березня 2017 року автовиробник Volvo Cars представив довгоочікуваний кросовер преміум-класу – новий XC60.

Volvo XC60

Новий Volvo XC60 замінює надзвичайно успішний, оригінальний XC60, який за дев’ять років із часу його запуску став бестселером серед преміальних середньорозмірних кросоверів в Європі та майже досягнув відмітки в один мільйон проданих одиниць у світі з моменту його дебюту у 2008 році.

Volvo XC60 в Україні буде доступний у трьох варіантах комплектації: Momentum, Inscription та
R-Design. Початкова вартість кросовера становить 1 441 144 гривні. Для будь-якої версії пропонується 8-діапазонна коробка-автомат.

До силової лінійки увійшли 2 дизельних двигуна (190 та 235 к.с.) та 2 бензинових (254 та 320 к.с.). Крім того, до України поставлятиметься гібридна версія з силовою установкою у 320 к.с. Останній варіант буде найдорожчий – від 1 917 524 гривень.

Із запуском нового XC60 Volvo Cars представила декілька нових функцій безпеки. Для підтримки у керуванні було додано автономну систему екстреного гальмування Volvo City Safety, в той час як нова система Oncoming Lane Mitigation використовує підрулення для того, щоб допомогти уникнути лобового зіткнення.

Blind Spot Indication System (BLIS) тепер використовує функцію підрулення для зменшення ризику зіткнень у паралельних смугах руху.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд.», офіціний імпортер Volvo Car Corporation

Напишіть відгук

Scroll to top