Архіви

Новий Volkswagen Golf R може стати найпотужнішим хетчбеком десятиліття

У наступному році компанія Volkswagen має намір представити восьме покоління свого бестселера Golf. Його найекстремальніша версія R отримає двигун потужністю понад 400 к.с. і стане, таким чином, одним з найпотужніших хот-хетчів поточного десятиления.

Volkswagen дуже хоче скласти гідну конкуренцію «зарядженим» хетчбекам від Mercedes-Benz і Audi. Сучасний Golf R з його 310-сильним мотором знаходиться практично «поза грою», а ось його нове покоління цілком може відбити клієнтів у «гарячих» співвітчизників з Великої німецької трійки.

Технічні подробиці про наступне Golf R ще не підтверджені, але відомо, що потужність його бітурбованої 2,0-літрової “четвірки” перевищить 400 к.с. Мотор буде агрегатуватися з системою повного приводу 4MOTION і 7-ступінчастим дводисковим роботом DSG.

По всій видимості, Golf R отримає м’яко-гібридну 48-вольтову технологію, яка очікується і на базовій моделі. Ця система не тільки дозволить додати динаміки за рахунок потужного приводного стартер-генератора, але і економити паливо.

Крім значно поліпшеної продуктивності Golf R отримає агресивнішу зовнішність.

І, до речі, журналісти британського видання Auto Express назвали найпотужніші хетчбеки своїх десятиліть. У 70-ті роки минулого століття в Європі відзначався Volkswagen Golf GTI з 1,6-літровим двигуном в 110 к.с.

У 80-  «найзапальнішим» хетчем була Opel Astra GTE (150 к.с.), у 90-х – Ford Escort RS Cosworth (230 к.с.), у 2000-х – Ford Focus RS (300 к.с.).

У цьому десятилітті серця любителів драйву підкорював Audi RS 3 Sportback з 365-сильним мотором. Хот-хетчем №1 на сьогодні є Mercedes-AMG A 45, під капотом якого захований табун з 385 коней.

Залишити коментар

Scroll to top