Новий водневий кросовер Hyundai отримав назву NEXO

2019 Hyundai Nexo
На виставці електроніки CES-2018 у Лас-Вегасі компанія Hyundai представила свій другий автомобіль, який працює на водні. Новинка отримала ім’я NEXO.

Прототип наступника Hyundai ix35 FCEV, який вже кілька років перебуває на ринку, був показаний в серпні минулого року. У Лас-Вегасі представлена ​​серійна версія.

На відміну від ix35 FCEV, який є лише модифікацією стандартної моделі, новий водневий кросовер Hyundai розроблений з чистого аркуша і, до речі кажучи, виглядає набагато сучаснішим.

NEXO відноситься до середньорозмірних кроссоверів 4671х1859х1630 мм при колісній базі 2790 мм. Батарея розташована в багажному відділенні, а водневі елементи помістилися під підлогою ззаду. Заправка вимагає всього 5 хвилин.

Автівка розганяється до сотні за 9,5 секунд завдяки віддачі електромотора в 163 к.с., а запас ходу складає до 595 км, що більше, ніж у ix35 FCEV.

Продажі NEXO стартують у першому півріччі 2018-го. Цей кросовер розроблений в рамках стратегії автовиробника з виведення на світовий ринок 18 екологічно чистих моделей до 2025 року.

Водневий кросовер Hyundai Nexo

Фото – Hyundai

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *