Suzuki Архіви

Новий Suzuki Swift практично повністю розсекречений

Світова прем’єра Suzuki Swift нового покоління намічена на березень 2017 року на мотор-шоу в Женеві. Оскільки в Японії хетчбек надійде в продаж вже на початку січня, автовиробник ухвалив рішення раніше провести попередню презентацію новинки: опубліковані офіційні фото, оголошені основні технічні характеристики.
2018 Suzuki Swift

2018 Suzuki Swift

2018 Suzuki Swift залишився упізнаваним, хоча і отримав більш спортивну і виразну зовнішність. Розміри хетча – практично незмінні. Трохи збільшилася колісна база (+20 мм).

Автомобільні новини вже повідомляли, що у нового Свіфта буде «м’яка» гібридна модифікація. Потужний (3,1 к.с.) стартер-генератор при пікових прискореннях допомагає 67-сильному бензиновому «атмосфернику». Утім, в продаж також надійде версія з згаданим ДВС і звичайним стартером.

«Гібридний» Swift йде тільки з варіатором, звичайний – з CVT або з 5-ступінчастою «механікою». Повний привід пропонується як додаткова опція.

Крім того, покупці зможуть придбати машину з турбованим 3-циліндровим мотором в 102 к.с. Тут привід тільки передній, а трансмісія – тільки 6-діапазонна коробка-автомат.

Обмовимося, що зараз мова йшла про версії Suzuki Swift для японського авторинку. Які мотори отримає європейський варіант, ми дізнаємося в березні.

Фото – Suzuki

Напишіть відгук

Scroll to top