Архіви

Новий Subaru Forester дебютує в кінці березня

Опубліковано перший тизер нового покоління унівесального повнопривідного позашляховика Subaru Forester. Його офіційний дебют відбудеться на автошоу в Нью-Йорку 28 березня 2018 року. Деталі про новинку не розголошуються.

На зображенні видно задню частину з С-образними ліхтарями. Помітна схожість з концепт-каром Viziv Future Concept, показаним в 2015 році.

Відомо, що модель базується на архітектурі Subaru Global Platform, яку також отримали останні версії Subaru Ascent, Impreza і XV.

Ми поки не знаємо, якою буде силова лінійка. Можливо, агрегати залишаться колишніми, але з поліпшеними показниками економічності та екологічності. Не виключений варіант з гібридною силовою установкою.

Нагадаємо, що модель останньої четвертої генерації вийшла в 2012 році, а її рестайлінгову модифікацію представили в жовтні 2015 року на Токійському автошоу.

В Європі поточна версія Subaru Forester пропонується з горизонтально-опозитними бензиновими 2,0 і 2,5-літровими 4-циліндровим двигунами і 6-ступінчастою механічною КПП або варіатором Lineartronic, в поєднанні з системою симетричного повного приводу (symmetrical AWD).

Ціна в Україні стартує від $ 29 810.

Залишити коментар

Scroll to top