Архіви

Новий стильний Volvo V40 складе конкуренцію Volkswagen Golf

Volvo розширює свою успішну лінійку XC SUV за рахунок повністю нового високотехнологічного хетчбека V40, який складе конкуренцію Volkswagen Golf, Audi A3 і BMW 1 Series, причому плануються плагін-гібридна і повністю електрична модифікації, повідомляє Auto Express.

Першою моделлю, посадженою на нову CMA платформу, стала XC40. На цій же архітектурі побудований наступний V40. Новий V40 ширший і динамічніший, ніж XC40, агресивніший, завдяки нижчому даху, отримав ту ж колісну базу, а також ряд елементів концепту 40.2.

Простору для задніх пасажирів у нього більше, ніж у конкурентів Audi A3 і BMW 1 Series. До силової лінійки увійшли 4-циліндрові дизелі D3 і D4 плюс бензинові агрегати – 3-циліндровий T3, 4-циліндрові T4 і T5.

СМА платформа створювалася під електрифіковані авто, зокрема плагін-гібридні. А ось першою повністю електричної моделлю на платформі СМА стане не Volvo, а Polestar 2, яка очікується в другій половині 2019 року.

Для першої електричної версії Volvo V40 запропонують щонайменше 2 варіанти акумуляторних батарей: базовий і дорожчий – могутніший і більшої місткості.

V40 запозичив у XC40 цілий ряд практичних деталей, таких як складна кришка багажника, великі дверні ящики (з басовими колонками, що переміщуються за приладову панель), гак для сміттєвого мішка на бардачку, ящики під сидіннями, а також інформаційно-розважальну систему Sensus і повністю цифрову панель приладів для водія.

Фото – Volvo

Leave a Reply

Scroll to top