Новий SsangYong Korando спиратиметься на успіх кросовера Tivoli

Нове покоління кросовера SsangYong Korando повинно стати відповіддю корейського автовиробника популярному Nissan Qashqai та дозволить компанії підвищити рентабельність виробництва, пише Auto Express. Сьогодні вже повним ходом йде розробка кросовера під кодовим найменуванням C300. Саме цей прототип ляже в основу нового Korando, дебют якого очікується у 2018 році.

Компанія SsangYong, нагадаємо, сьогодні оговтується після складних для неї часів. У 2009 році вона була визнана банкрутом після жахливого періоду, коли власником була китайська SAIC. Утім, у 2010 році SsangYong викупив індійський конгломерат Mahindra Group. Компанія отримала новий імпульс для розвитку та, головне, гроші від нового власника.

Як результат, у 2015 році на ринок вийшов вражаючий кросовер Tivoli. Він не тільки базується на абсолютно новій платформі, але й суттєво відрізняється від попередніх моделей SsangYong. Tivoli – інший як зовні, так і всередині. Кросовер, нарешті, більш преміальний. Новий Korando також впишеться в цю концепцію.

2016 SsangYong SIV-2 Concept
2016 SsangYong SIV-2 Concept

Щодо дизайну новинки, то він тільки розробляється. Не виключено, що Korando наступної генерації отримає деякі елементи зовнішності концепта SIV-2, представленого у Женеві на березневому мотор-шоу цього року.

Вже відомо, що новий Korando розділить платформу з Tivoli.

SsangYong ставить за мету виробляти 250 000 автівок на рік упродовж 2016-2018 років. C300 Korando стане вирішальною моделлю, яка дозволить досягти цього показника. Що стосується Tivoli, то вже в цьому році автовиробник має намір продати 88 000 цих кросоверів. До речі, автівка очікується й в Україні.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *