Архіви

Новий спорт-кар Ford GT отримав п’ять режимів керування

Новий Ford GT оснащений п’ятьма режимами керування, які дозволяють водіям оптимально використовувати всі можливості 647-сильного суперкара з вуглеводного волокна, пристосовуючись до умов на дорозі або гоночній трасі.

Доступні такі режими керування:

  • Normal — для щоденного використання,
  • Wet — для руху під час опадів,
  • Sport — для ентузіастів,
  • Track — для перегонів,
  • V-Max — для забезпечення максимальної швидкості на прямолінійних ділянках.

Прислухавшись до коментарів і побажань власників суперкарів, підрозділ Ford Performance створив автомобіль Ford GT, простий у щоденному керуванні та просто неймовірний на гоночній трасі.

Дерек Бір (Derek Bier), менеджер Ford GT:

Ми зосереджували увагу на простоті вражень. Вкрай важливо було оптимізувати автомобіль для роботи практично в будь-яких ситуаціях, адже забезпечення приємних вражень від керування для водіїв завжди було для нас на першому місці.

Кожен з режимів керування спеціально налаштований для певного середовища. Скориставшись досвідом гоночної програми Ford GT, відділ Ford Performance виділив кожному режиму унікальний дисплей на панелі інструментів, пріоритет елементів на якому відповідає обраному режиму, таким чином покращуючи загальні враження від керування.

Нік Терзес (Nick Terzes), відповідальний інженер Ford GT:

Зі зміною режиму змінюються певні електронні, механічні та аеродинамічні компоненти.

Просто повернувши шкалу на кермі, створеному в стилі Формули-1, можна майже моментально перетворити суперкар з авто, готового долати каньйони, на повністю функціональний гоночний автомобіль, налаштований на роботу на максимальній швидкості та з максимальною притискною силою.

Ford GT

Ford GT

Також у Ford GT встановлена прогресивна, проте проста у використанні система керування стартом, яка завжди забезпечує оптимальне зчеплення для ідеального рушання. Хоча ця система розроблена спеціально для використання на треку, працює вона в усіх режимах, окрім Wet.

Активація системи здійснюється на екрані панелі приладів за допомогою контрольної панелі керма. Під час активації системи на панелі з’являється біла іконка «LC». У цей момент водій натискає лівою ногою на педаль гальма і повністю відпускає педаль акселератора правою.

Якщо система готова до роботи, іконка «LC» змінює колір на зелений, а водій знімає ліву ногу з гальма, дозволяючи Ford GT рушити з місця і набрати швидкість.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Leave a Reply

Scroll to top