Архіви

Новий Rolls-Royce Phantom розділить платформу з BMW 7-ї серії

Rolls-Royce вже згорнув виробництво сьомого покоління лімузина Phantom. В даний момент британський автовиробник в повний хід готує його нове покоління, пише MOTOR1. Новий розкішний седан засвітився на шпигунському відео при тестуванні в снігах Північної Європи. Вже відомі деякі технічні особливості новинки. Зокрема, лімузин розробили на платформі BMW.

Може здатися, що велика кількість камуфляжу на прототипі  зайва з урахуванням того, що ніяких серйозних змін в зовнішності Phantom VIII немає і бути не може. Проте, такі правила автомобільного бізнесу. Навіть, коли компанія проводить незначний рестайлінг, нову версію маскують.

Rolls-Royce Phantom

Rolls-Royce Phantom – поточне покоління

У Rolls-Royce нещодавно заявили, що клієнти марки ніколи не приймуть революцію з точки зору стилю. Тому можна з упевненістю сказати, що «восьмий» Фантом отримає тільки ряд невеликих оновлень в порівнянні з його попередником.

Можливо, більш значні зміни відбудуться в салоні, де аналогові циферблати панелі приладів можуть бути замінені цифровим екраном. Наскільки така заміна буде правильною, час покаже. Втім, при одиничному виробництві автомобілів Rolls-Royce клієнтам можуть запропонувати і обидва варіанти.

2018 Rolls-Royce Phantom буде легше попередника завдяки переходу на платформу CLAR материнської BMW. Нагадаємо, що на цій архітектурі вже розроблені 5-а і 7-а серії баварської марки, а також проектується нова 3-тя серія.

Під капотом очікується новий 6,75-літровий мотор V12, але це поки попередня інформація.

Rolls-Royce може представити новий Phantom на автосалоні у Франкфурті у вересні і почати його продаж в кінці 2017 – на початку 2018 року.

Відео – Automedia

Фото – Rolls-Royce

Напишіть відгук

Scroll to top