Новий Range Rover може кинути виклик Bentley Bentayga

Кросовер Range Rover нового покоління, який компанія Jaguar Land Rover планує вивести на ринок у 2021 році, буде більш дорогим та розкішним, ніж сучасна модель. Кросовер зросте у розмірах і, взагалі кажучі, стане більш преміальним, щоб скласти конкуренцію Bentley Bentayga та очікуваному Rolls-Royce Cullinan.

Геррі МакГоверн, директор з дизайну та головний креативний директор Land Rover, каже: “Ми зрозуміли, що Range Rover має великий ціновий потенціал, тому йому потрібно зробити маленький крок, щоб потрапити в країну Бентайга”.

Land Rover Range Rover SV Autobiography – найдорожча версія Rover Range

Архітектура Range Rover наступної генерації залишиться алюмінієвою. За чутками саме на цій моделі може дебютувати 3,0-літрова 6-циліндрова версия двигуна Ingenium.

Не виключена розробка модифікації з гібридною трансмісією. JLR витісняє старый фордівський мотор V-6 и продовжує робити свої автівки більш екологічними та меншими за вагою.

Наблизитись, а, можливо, і увійти до сегменту розкішних кросоверів новому Range Rover допоможе Discovery, який після зміни поколінь отримав третій ряд сидінь, також алюмінієву платформу, пакет систем электронної безпеки, інформаційно-розважальну систему та інші преміальні функції.

Тобто новий Discovery підійшов за своїм рівнем до базових версій Range Rover, даючі JLR змогу підняти свого флагмана на щаблину вище.

Підсумовуючі наш матеріал, зазначимо важливий тренд, який добре сьогодні добре відстежується у стратегії компанії Land Rover. Автовиробник намагається охопити якомога більше сегментів: сімейство Range Rover поповнив абсолютно новий кросовер Velar, планується розробка нового покоління Defender, компактний Evoque отримав кілька модифікацій, зокрема кабріолет.

Як бачимо, флагманський Land Rover Range Rover дійсно може кинути виклик розкішному сегменту, де на нього чекатимуть не тільки згадані Bentley Bentayga та Rolls-Royce Cullinan, а й Mercedes-Benz GLS та довгоочікуваний BMW X7.

Фото – Land Rover

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *