Архіви

Новий Nissan Leaf отримав більший запас ходу та потужніший двигун

Компанія Nissan офіційно представила наступне покоління електрокара Leaf. Найпопулярніший на сьогодні «зелений» автомобіль у світі позбавився свого «аграрного» дизайну, отримав потужну акумуляторну батарею, а також систему автономного керування.

На стандартній версії Nissan Leaf другої генерації встановлена нова літій-іонна АКБ потужністю у 40 кВт. Для порівняння: топова модифікація електрокара першого покоління мала акумулятор у 30 кВт. Отже, новий Leaf навіть у початковому варіанті свого оснащення теоретично може подолати біля 300 км – майже вдвічі більше за показник попередника.

Запас автономності топових версій сягатиме 400 км, а це означає, що новинка має всі шанси потіснити на сегменті електрокарів Renault ZOE, який наразі є бестселером у Європі. До того ж Leaf набагато більший за французького конкурента і доволі практичний. Зокрема, об’єм багажника в нього становить 435 літрів.

Щоправда, потужну версію Leaf покупцям доведеться почекати. Мова йде про термін у рік-півтора.

Далі. Новий Leaf отримав більш потужний мотор, ніж у попередника. Зараз агрегат забезпечує 150 к.с. (було – 109 к.с.).

Система автономного керування під назвою ProPilot, безумовно, є родзинкою нового електромобіля. Вона може взяти на себе керування автівкою на трасі при швидкості більш 100 км/год.

Ще один комплекс, ProPilot Park, вперше встановлений на серійну модель Nissan. Leaf може самостійно виконувати маневр паркування, використовуючи 12 сенсорів-сонарів та 4 камери.

2018 Nissan Leaf

Новий Nissan Leaf

Крім того, новий Leaf отримав новітню систему рекуперації енергії, яка автоматично активується при нульовому прискоренні.

Новий Nissan Leaf, як і модель першого покоління, вироблятимуть на трьох автозаводах: у Велікій Британії, в США та Японії. Конвейер буде запущений наприкінці поточного року.

Фото – Nissan

Залишити коментар

Scroll to top