Mitsubishi Архіви

Новий Mitsubishi Lancer буде радикально відроджений вже як кросовер

Компанія Mitsubishi працює над радикальним поверненням назви Lancer. Під ним розробляється кросовер C-сегмента, пише британський Auto Express.

Після того, як Mitsubishi увійшла до складу альянсу Renault-Nissan, японський бренд швидко став набирати позиції. Тепер бос фірми Тревор Манн (Trevor Mann) і шеф-дизайнер Цунехіро Кунімото (Tsunehiro Kunimoto) почали серйозну роботу з заміни всіх нинішніх позашляховиків Mitsubishi.

У своєму ексклюзивному інтерв’ю Auto Express, Манн розповів, що проект Lancer близький до завершення і розкрив деякі його деталі.

У компанії існує довгостроковий план, розрахований до 2025 року і «пунктирна лінія за його межами». Будуть замінені ASX, Outlander і Triton (пікап L200), пояснив Манн. Крім того, існують Pajero і Lancer.

З Лансер питання простіше, продовжив глава Mitsubishi. По ньому є рішення, яке може відповідати сегменту. Якщо подивитися глобально, то ринок хетчбеків C-сегмента (Golf і Focus) не скорочується. Він трохи просідає в США і Європі, але стрімко зростає в Китаї. Це і є заклик, резюмував Манн.

Цунехіро Кунімото каже, що напрямок дизайну, представлений концептом Mitsubishi e-Evolution Concept на торішньому токійському шоу, ідеально підходить для невеликого транспортного засобу.

2017 Mitsubishi e-Evolution Concept

C-сегмент не означає, що модель повинна бути традиційним хетчбеком, пояснив шеф-дизайнер Mitsubishi.

Можливо, ми зможемо створити новий тип хетчбека. Ми думаємо досить радикально. Оригінальність є такою ж частиною філософії дизайну Mitsubishi, як і узгодженість.

Напевно, Lancer нового покоління буде розроблятися на платформі альянсу CMF C / D і буде мати кросоверну форму, таку як концепт e-Evolution, а також потенціал для повного приводу і застосування гібридних систем Mitsubishi.

Джерело – Auto Express

Напишіть відгук

Scroll to top