Архіви

Новий Mercedes A-Class: остання інформація та фото

Колона з п’яти тестових прототипів Mercedes A-Class нового покоління, яка була сфотографована автомобільними шпигунами, дала інформаційний привід згадати про новинку німецької марки. Крім нових знімків, стала доступна й свіжа інформація щодо наступного А-класу.

2018 Mercedes A-Class отримає цифрову панель приладів – таку ж саму, яка вже використовується на автомобілях Е-класу останньої генерації.

Дизайнерська концепція Aesthetics A

Зовнішність хетчбека та інших моделей А-сімейства наступного покоління буде виконана на новій дизайнерській мові Aesthetics A, яку компанія представила наприкінці січня цього року.

Новий A-Class залишиться тільки п’ятидверним.

З’ясувалося також, що до силової лінійки хетчбека увійде новий мерседесівський дизель. Це 2,0-літровий мотор з віддачею від 160 к.с.

Що стосується платформи, то про неї ми вже писали. Нагадаємо, що це буде модифікована версія MFA2 сучасної архітектури MFA. Очікується, що у нового А-класу буде збільшена колісна база, збільшиться простір салону і знизиться маса.

Нове покоління свого «молодшого» сімейства Mercedes офіційно представить на автосалоні у Франкфурті у вересні поточного року.

Напишіть відгук

Scroll to top