Mercedes-Benz Архіви

Новий Mercedes-Benz Sprinter отримає розкішний технологічний інтер’єр

У Мережі з’явився тизерний відеоролик нового покоління фургона Mercedes Sprinter, офіційний дебют якого очікується в наступному місяці, пише Motor 1.

Екстер’єр ще не розсекречено, і судити про нього можна поки зі шпигунських фото в камуфляжі, які показують, що новинка є висококласним фургоном зі стилістичними елементами, знайомими по інших моделях Mercedes.

Інтер’єр, навпаки, зазнав істотних змін – він осучаснений і придбав розкішні мотиви.

Sprinter побудований на новій платформі Mercedes. У салоні – трьохспицеве багатофункціональне кермо, металева обробка і вбудований цифровий дисплей.

Великий екран мультимедійної системи знаходиться в центрі приладової панелі з HVAC-контролем під ним (системою вентиляції і кондиціонування повітря), USB-портами для зарядних пристроїв і місцями для зберігання речей.

Сервіси Mercedes Pro Connect дозволяють операторам і водіям автопарку ефективно спілкуватися, а також контролювати місце розташування і рівень палива практично в реальному часі.

Випуск 2018 Mercedes-Benz Sprinter планують почати цієї весни на шести заводах по всьому світу. У 2019 році з’явиться електрична версія фургона. 

Напишіть відгук

Scroll to top